Usługi fizjoterapii we Wrocławiu

Global Therapy to profesjonalny gabinet fizjoterapii, w którym możesz liczyć na fachową pomoc w następującym zakresie:

Masaż klasyczny i leczniczy

Masaż klasyczny warto wybrać zawsze wtedy, gdy nasze mięśnie i stawy potrzebują ulgi np. po przeciążających pracach, z kolei leczniczy masaż jest jednym ze sprawdzonych sposobów na radzenie sobie z bólem spowodowanym dolegliwościami dotykającymi kręgosłupa i innych części ciała. Masaże warto rozważyć zawsze w przypadku przemęczenia lub problemów z bólem mięśni i stawów.

Terapia manualna

W jej trakcie pomagamy zwalczyć uporczywe bóle kręgosłupa, bóle mięśni, a nawet migreny. Całość terapii składa się ze szczegółowego wywiadu medycznego i analizy wyników zleconych badań radiologicznych. Następne w kolejności są badania wykonane przez fizjoterapeutę, dzięki którym będzie mógł sam ocenić stan organizmu, w tym siłę mięśni i ruchomość stawów. Po wykonaniu wszystkich tych kroków lekarz uzyskuje niezbędne informacje, dzięki którym może dokładnie ustalić szczegóły dotyczące indywidualnego planu terapii.

Rehabilitacja domowa

W ramach rehabilitacji domowej dostępne są praktycznie wszystkie usługi, z których można skorzystać na miejscu. Obejmuje to terapię manualną, masaże lecznicze i klasyczne, czy też udzielanie porad zdrowotnych. Usługa rehabilitacji domowej kierowana jest do wszystkich pacjentów, którzy mieszkają zbyt daleko lub też ze względu na swój stan zdrowia nie są w stanie samodzielnie dostać się do gabinetu.

Gabinet fizjoterapii Global Therapy, prowadzony przez Grzegorza Tokarczyka we Wrocławiu to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na pełne zaangażowanie najlepszych fizjoterapeutów w mieście i znacznie szybszy powrót do zdrowia. Świadczymy również usługę fizjoterapii uroginekologicznej, w ramach której pomagamy kobietom w ciąży uporać się najczęstszymi dolegliwościami bólowymi, jakie pojawiają się w tym szczególnym czasie.

Terapie oferowane w gabinecie Global Therapy:

O Nas

LOGO GLOBAL THERAPY

Global Therapy oferuje wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych we Wrocławiu z dojazdem do klienta na terenie całego miasta, a w szczególności w dzielnicach Biskupin, Sępolno, Gaj. Fizjoterapeuta Grzegorz Tokarczyk oferuje także rehabilitację osób starszych, w tym rehabilitację po endoprotezie stawu biodrowego i kolanowego.

Więcej

Copyrights © 2023 | Global Therapy Fizjoterapia | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja amalinowska.pl

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.

Umów wizytę na ZnanyLekarz.pl

Polub stronę na Facebooku!