Fizjoterapeuta mgr Paulina Ostrowska

PaulinaOstrowskaGlobal Therapy
Fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Fizjoterapia to dla mnie przede wszystkim pasja i kierunek w którym chciałabym się nieustannie rozwijać.

Za najważniejszy cel terapeutyczny stawiam sobie zadowolenie i poprawę samopoczucia mojego pacjenta, a wizyta u mnie to przede wszystkim holistyczne podejście do problemu. Swobodę pracy i umiejętność komunikacji interpersonalnych umożliwia mi szeroka praktyka zawodowa i doświadczenie w masażu. Kursy, szkolenia, a także udział w Konferencjach naukowych wzbogacił natomiast mój warsztat i narzędzia, którymi pracuję.

Specjalizacje:
  • fizjoterapia uroginekologiczna: rozstęp mięśnia prostego brzucha (DRA), bolesne miesiączkowanie, zaburzenia seksualne, nietrzymanie moczu, bóle w obrębie miednicy
  • fizjoterapia kobiet w ciąży
  • fizjoterapia ortopedyczna: bóle kręgosłupa różnego pochodzenia, bóle przeciążeniowe układu ruchu, napięciowe bóle głowy, neuropatie, łokieć tenisisty/golfisty
Umów się na wizytęZobacz ofertę

Certyfikowany fizjoterapeuta

Zaświadczenie Krajowej Izby Fizjoterapeutów

Szkolenia

Masaż tkanek głębokich

szkolenie

mgr Rafał Uryzaj

Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych

szkolenie

mgr Rafał Uryzaj

Kompleksowa terapia blizn

szkolenie

mgr Rafał Uryzaj

Uroginekologia

kurs

mgr Magdalena Rusiecka-Serwatka

Konferencje naukowe

udział
V Konferencja Naukowo Szkoleniowa Wielkopolski Dzień Fizjoterapii

„Rehabilitacja w pediatrii”

Poznań

2019

Potrzebujesz pomocy
fizjoterapeuty?

O Nas

LOGO GLOBAL THERAPY

Global Therapy oferuje wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych we Wrocławiu z dojazdem do klienta na terenie całego miasta, a w szczególności w dzielnicach Biskupin, Sępolno, Gaj. Fizjoterapeuta Grzegorz Tokarczyk oferuje także rehabilitację osób starszych, w tym rehabilitację po endoprotezie stawu biodrowego i kolanowego.

Więcej

Copyrights © 2023 | Global Therapy Fizjoterapia | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja amalinowska.pl

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.

Umów wizytę na ZnanyLekarz.pl

Polub stronę na Facebooku!