O Global Therapy

gabinet radkowska global therapy
Centrum terapii manualnej Global Therapy powstało z potrzeby pomocy w pozbyciu się dolegliwości bólowych, by pacjenci mogli się cieszyć w pełni swoim zdrowiem fizycznym i psycho-społecznym.

Certyfikowany fizjoterapeuta we Wrocławiu, poprzez precyzyjne badanie poprzedzone wywiadem, może pomóc pozbyć się uciążliwego bólu. Uzyskane dyplomy i zaświadczenia o ukończonych kursach pozwalają podejść do pacjenta w sposób profesjonalny. Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, to dowód na świadczenie najwyższej jakości usług. Fizjoterapia we Wrocławiu może się odbyć zarówno w Twoim domu, jak i w gabinecie. Metody, jakie wykorzystywane są w Global Therapy, mogą przyspieszyć regenerację organizmu i powrót do zdrowia. Terapia manualna, masaż klasyczny leczniczy oraz relaksacyjny, to sposoby na wyleczenie stanu pourazowego, bólu związanego z wadą wrodzoną czy z wiekiem. Zakres usług, jaki oferuje fizjoterapeuta we Wrocławiu, pozwala odzyskać pełną sprawność mięśni i stawów.

Gabinet fizjoterapii Wrocław

Głównym celem Grzegorza Tokarczyka jest pomoc w pozbyciu się bólu stawów i ich przyczyn. Fizjoterapeuta sportowy we Wrocławiu, dzięki stosowaniu różnych technik rehabilitacyjnych, jest w stanie pomoc pacjentowi w odpowiedni sposób. Wizyta u specjalisty pozwoli ustalić harmonogram i typ fizjoterapii. Profesjonalne usługi dają możliwość szybszego powrotu do zdrowia i przede wszystkim do formy.

office
office
office
office
office

Nasi fizjoterapeuci

Fizjoterapeuci z centrum Global Therapy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom praktycznym zdobytym na licznych kursach, szkoleniach oraz doświadczenia zdobytego podczas pracy w dolnośląskich placówkach medycznych zapewnią Państwu najwyższą jakość usługi terapeutycznej w przyjemnych i nie krępujących warunkach, tak abyście mogli Państwo wrocić jak najszybciej do pełni zdrowia i formy fizycznej.

Grzegorz Tokarczyk Global Therapy

Grzegorz Tokarczyk

terapeuta manualny

Grzegorz Tokarczyk

terapeuta manualny


Czytaj dalejUmów się
Paulina Ostrowska Global Therapy

Paulina Ostrowska

fizjoterapia uroginekologiczna i ortopedyczna

Paulina Ostrowska

fizjoterapia uroginekologiczna i ortopedyczna


Czytaj dalejUmów się
Anna Woźny Global Therapy

Anna Woźny

fizjoterapia dzieci (3-18 lat)

Anna Woźny

fizjoterapia dzieci (3-18 lat)


Czytaj dalejUmów się

Zapraszamy na wizytę

W gabinecie

Wizyty trwają do 50 minut i odbywają się po wcześniejszej rejestracji. Na wizytę w gabinecie można umówić się telefonicznie lub poprzez internetowy formularz.

ul. Radkowska 26, 50-537 Wrocław
lokal A1 (parter budynku Przedszkola)
Zapisz się

U Pacjenta

Oferujemy dojazd do Pacjenta na terenie całego Wrocławia, w szczególności w dzielnicach Krzyki, Huby, Gaj, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

+48 733 538 154
Zadzwoń teraz

O Nas

LOGO GLOBAL THERAPY

Global Therapy oferuje wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych we Wrocławiu z dojazdem do klienta na terenie całego miasta, a w szczególności w dzielnicach Biskupin, Sępolno, Gaj. Fizjoterapeuta Grzegorz Tokarczyk oferuje także rehabilitację osób starszych, w tym rehabilitację po endoprotezie stawu biodrowego i kolanowego.

Więcej

Copyrights © 2023 | Global Therapy Fizjoterapia | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja amalinowska.pl

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.

Umów wizytę na ZnanyLekarz.pl

Polub stronę na Facebooku!