Często zadawane pytania

Jakie są metody płatności za wizytę w centrum Global Therapy?

W centrum Global Therapy za wizytę można zapłacić gotówką i przelewem (wysyłając potwierdzenie przelewu na adres e-mail). W najbliższym czasie planujemy wprowadzić płatności bezgotówkowe.

Ile trwa wizyta fizjoterapeutyczna?

Wizyta fizjoterapeutyczna w gabinecie trwa do 45 minut. Wizyta w domu pacjenta trwa do godziny.

Jak się przygotować do wizyty?

Zabierz ze sobą wygodny, nie krępujący ruchów strój, w centrum jest szatnia i można się przebrać. Jeśli posiadasz, zabierz ze sobą dokumentację medyczną, historię choroby. Ustal cel wizyty i nastaw się pozytywnie na zlikwidowanie Twojego problemu.

Czy potrzebne jest skierowanie od lekarza na fizjoterapię?

W centrum Global Therapy realizujemy wizyty komercyjne, co oznacza że zabiegi nie są realizowane w ramach NFZ i nie jest potrzebne skierowanie.

Czy w ofercie znajdę zabiegi takie jak laser, magnetoterapia, krioterapia?

W naszej ofercie nie znajdziesz zabiegów takich jak laser, krioterapia, elektroterapia itp. Naszym zdaniem najskuteczniejszą formą terapii jest praca manualna z pacjentem.

Jakie są godziny otwarcia centrum Global Therapy?

Centrum Global Therapy otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:10-20:30, jednak na wizytę należy się wcześniej umówić.

Jak się można zapisać na wizytę?

Na wizytę można się zarejestrować telefonicznie lub przez kalendarz na stronie internetowej.

O Nas

LOGO GLOBAL THERAPY

Global Therapy oferuje wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych we Wrocławiu z dojazdem do klienta na terenie całego miasta, a w szczególności w dzielnicach Biskupin, Sępolno, Gaj. Fizjoterapeuta Grzegorz Tokarczyk oferuje także rehabilitację osób starszych, w tym rehabilitację po endoprotezie stawu biodrowego i kolanowego.

Więcej

Copyrights © 2023 | Global Therapy Fizjoterapia | Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja amalinowska.pl

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.

Umów wizytę na ZnanyLekarz.pl

Polub stronę na Facebooku!