Fizjoterapeuta Karolina Marek

KarolinaMarekGlobal Therapy
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Specjalizuję się w fizjoterapii kobiet, głównie kobiet w ciąży oraz po porodzie, a także fizjoterapii uroginekologicznej.

W pracy z pacjentkami zależy mi na budowaniu świadomości własnego ciała i zrozumieniu przez pacjentki mechanizmów powodujących ich problemy, aby łatwiej było im osiągnąć postawiony cel. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach, kursach oraz doświadczenie zdobyte w pracy z pacjentkami. Chcąc poszerzyć swój warsztat pracy cały czas pogłębiam wiedzę na kursach i szkoleniach z zakresu uroginekologii i fizjoterapii okołoporodowej. Prywatnie interesuję się rehabilitacją słuchu oraz terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Specjalizacje:
  • fizjoterapia uroginekologiczna: nietrzymanie moczu, pęcherz nadrekatywny, bolesne miesiączki, bóle miednicy, rozejście mięśnia prostego brzucha, terapia blizn, obniżenie narządów, terapia poporodowa, dysfunkcje seksualne (pochwica, anorgazmia, wulwodynia, dyspareunia)
  • fizjoterapia kobiet w ciąży: przygotowanie do ciąży, trening w ciąży, przygotowanie do porodu

Szkolenia, które odbyłam

Integracyjna terapia blizn

kurs

Katarzyna Młotek

Poród naturalny a cięcie cesarskie- jak wspomóc kobietę w powrocie do sprawności

szkolenie online

mgr Olga Krzyżanowska

Uroginekologia- praktyka- badanie per vaginam i per rectum

kurs

mgr Magdalena Rusiecka-Serwatka

Więcej

Potrzebujesz pomocy fizjoterapeuty?

Zostaw numer, oddzwonimy!

Umów wizytę na ZnanyLekarz.pl

znany lekarz

Polub stronę na Facebooku!