Masaż klasyczny i leczniczy Wrocław

Masaż leczniczy

Masaż i różne techniki wykonywania go, to jeden ze znanych sposobów, które mogą pomóc nam w pozbyciu się dolegliwości i przyczyn bólu kręgosłupa i innych części ciała. Profesjonalnie wykonany masaż leczniczy nie tylko załagodzi uciążliwy ból, ale i pozwoli nam szybko wrócić do wykonywania codziennych czynności.

masaż klasyczny we Wrocławiu

Przyczyny bólu mogą być bardzo różne – wrodzone lub nabyte wady kręgosłupa, problemy ze stawami, przebyte choroby, uwarunkowania genetyczne, długotrwałe przemęczenie czy przeciążenie organizmu – to najczęstsze przyczyny bólu stawów. Z oferty gabinetu fizjoterapii może korzystać każdy, niezależnie od wieku i nasilenia problemu.

Masaż klasyczny we Wroclawiu

Masaż klasyczny pomoże w rozluźnieniu mięśni i stawów, natomiast masaż leczniczy wpłynie bezpośrednio na stany zapalne i źródła problemu. Oba typy są zalecane w powyższych przypadkach.

Oprócz wykonywania zalecanej techniki masażu, fizjoterapeuci informują pacjenta o tym, jak najdłużej utrzymać stawy w jak najlepszym stanie. Wizyty odbywają się regularnie, po uprzednim ustaleniu planu leczenia. Plan rehabilitacji jest zależny od wywiadu i badania oraz od wyników radiologicznych pacjenta.

Masaż rehabilitacyjny

Wrocławski gabinet fizjoterapii Global Therapy Grzegorz Tokarczyk, zapewni nam przede wszystkim szeroki wachlarz usług. Fizjoterapeuci oferują indywidualne podejście do każdego pacjenta, ze względu na różnorodne przyczyny bólu oraz stopień nasilenia. Techniki wykonywania masażu skupiają się na zapobieganiu bólom i poprawie samopoczucia pacjenta. Dodatkowo, regularne zabiegi mogą uchronić pacjenta przed koniecznością przeprowadzenia operacji. Masowanie przynosi ulgę, a odpowiednio dobrane techniki pozwolą nam maksymalnie wykorzystać zakres ruchomości każdej części ciała. Oprócz tego, ten sposób leczenia poprawią siłę mięśniową oraz zniwelują tzw. zablokowania stawowe.

masaż leczniczy we Wrocławiu

Masaż klasyczny lub masaż leczniczy mogą być wykonywane zarówno w gabinecie, jak i w domu pacjenta. Global Therapy oferuje bowiem dojazd do domu. Wizyty trwają 50 minut, a ich przebieg zostaje zaplanowany po wcześniejszej rejestracji. Cena za wykonanie masażu, jest przystępna – dzięki temu, z oferty gabinetu fizjoterapii może skorzystać każdy z nas.

Zadzwoń i zapisz się już dziś!
fizjoterapia wrocław

ul. Piławska 18
ML ART Studio (obok Ferio Gaj)
50-538 Wrocław
NIP 7692171714
REGON 366471902
Tel: +48 696 849 783